Надійне джерело б/в промислового обладнання

Компанія Perry Videx займається вживаним обладнанням і устаткуванням з 1932 року. Сьогодні у нас один з найбільших у світі асортиментів вживаного обладнання та репутація надійного постачальника, виробничому обладнанню якого можна довіряти.

У нас працюють досвідчені професіонали з США, Англії, Латинської Америки та Європи. Вони розуміють, наскільки важливі ваші потреби, і завжди швидко реагують на запити. Завдяки своїм знанням промислового обладнання вони швидко знайдуть те, що потрібно саме вам, та організують доставку.

За час нашої роботи ми змогли створити широкий асортимент промислового обладнання. В нашому переліку майже 15000 одиниць обладнання у 700 категоріях: від ємностей до фільтрів, від центрифуг до екструдерів, від окремих ліній до цілих заводів. Щотижня до нашого переліку додаються нові товари. Ми здатні задовольнити ваші потреби практично завжди.

Розумне джерело б/в промислового обладнання

Тисячі одиниць обладнання готові до термінової відправки. Отже, вам не треба чекати, поки обладнання буде виготовлено, у вас не буде затримок на виробництві і втрат прибутку, коли ви замовите у нас необхідне промислове обладнання.

Якщо у вас є зайве обладнання, яке ви хотіли б продати, то Perry Videx - чудовий ресурс для цього. У нас зустрічаються пропозиція і попит. Працюючи з нами, ви користуєтесь усіма нашими перевагами: рекламою у спеціалізованих періодичних виданнях, поштовими розсилками, промисловими виставками та розміщенням на нашому сайті.

Також Perry - це якісний аутсорсинг для програм корпоративного відновлення. Ми можемо провести оцінювання, провести інвентаризацію, адмініструвати комп'ютерний доступ та організувати глобальну маркетингову компанію для продажу вашого зайвого обладнання.

Маючи десятиріччя досвіду та продовжуючи зростати, дещо Perry Videx може сказати напевно: "Ми знаємо, що робимо."