Надійне джерело вживаного промислового обладнання.

Компанія Perry займається вживаним обладнанням з 1932 року. Сьогодні ми маємо один з найбільших асортиментів вживаного промислового обладнання у світі, та репутацію підтверджену роками.


Великий асортиментів вживаного обладнання.Perry Map

До ваших послуг наші досвідчені співробітники з України, Польщі, Чехії, Франції, Англії та США. Ми розмовляємо Українською, Англійською, Польською, Чеською, Німецькою, Французькою та Іспанською мовами. Наші співробітники розуміють ваші потреби, і завжди швидко реагують на запити. Якщо ви бажаєте придбати якісне вживане обладнання, або продати власне вживане обладнання, це можна зробити наступним чином:

- Зв’яжіться з нами по телефону,

- Напишіть нам на пошту,

- Зробіть запит на обладнання через сторінку каталогу.

За нашу, майже сторічну історію, ми побудували п’ять складів у Європі та Америці. На сьогодні, в нашому асортименти одночасно перебуває до 11000 одиниць якісного вживаного обладнання наступних категорій, Міксери, Подрібнювачі, Центрифуги, Сушарки, Фільтри, Ємності, Реактори, Сита, Екструдери, та багато іншого. Ми постійно купуємо нове обладнання, тому щотижня, до нашого переліку додаються нові товари, ми здатні задовольнити потреби у пошуку промислового обладнання практично завжди.


perry-mapОптимізація витрат.

Майже все наше обладнання у наявності і готово до відправки, отже, вам не треба чекати місяцями, поки обладнання буде виготовлено. У середньому, купівля вживаного обладнання зекономить вам від 50% до 70%, від вартості нового обладнання.

Якщо у вас є обладнання, яке ви не використовуєте, продайте його нам, та звільніть кошти для операційних потреб. Perry Videx - чудовий ресурс цього, ми купуємо якісне вживане обладнання по всьому світі. Якщо ви бажаєте знайти клієнтів на цілий завод або лінію, працюючи з нами, ви отримуєте доступ до усіх переваг - глобальна база клієнтів, можливість організувати аукціон, реклама у спеціалізованих промислових виданнях, промислові виставки, розміщення різними мовами на веб ресурсах нашої компанії.

Також, ми надаємо послуги з оцінювання вартості промислових підприємств або окремих одиниць обладнання, організовуємо маркетингові компанії для продажу вашого неліквідного обладнання.

Маючи десятиріччя досвіду, глобальний охват, та продовжуючи зростати, одне ми можемо сказати напевно - "Ми знаємо, процес".